Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to parent page
hy: Անցնել ծնող էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Up
hy: Վերև

en: System
hy: Համակարգ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Show row weights
hy: Ցույց տալ տողի կշիռները

en: Hide row weights
hy: Թաքցնել տողի կշիռները
