Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (45 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Version
ja: バージョン

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to parent page
ja: 親ページへ移動

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Web Server
ja: ウェブサーバー

en: Database
ja: データベース

en: Custom
ja: カスタム

en: Up
ja: 上へ

en: System
ja: システム

en: General
ja: 全般

en: Close
ja: 閉じる

en: Show
ja: 表示

en: Content Top
ja: コンテンツトップ

en: Hide
ja: 非表示

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Memory limit
ja: メモリの制限

en: Sidebar Left
ja: 左サイドバー

en: Sidebar Right
ja: 右サイドバー

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Show row weights
ja: 行のウェイトを表示する

en: Hide row weights
ja: 行のウェイトを隠す

en: Footer first
ja: 第1フッター

en: Footer second
ja: 第2フッター

en: Footer third
ja: 第3フッター

en: Last Cron Run
ja: 最後の Cron 実行

en: Drupal Version
ja: Drupal バージョン

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー

en: Footer fourth
ja: 第4フッター

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Book traversal links for
ja: ブック横断リンク:

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション

en: General System Information
ja: システム全体の情報
