Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Version
jv: Versi

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to parent page
jv: Kācā indhunge

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Custom
jv: Kostum

en: Up
jv: Munggah

en: General
jv: Umum

en: Show
jv: Kétoknā

en: Hide
jv: Umpetaké

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Show row weights
jv: Tudhuhaké baris bobot

en: Hide row weights
jv: Umpetaké baris bobot
