Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Version
ka: ვერსია

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to parent page
ka: მშობელ გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Web Server
ka: ვებ სერვერი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: System
ka: სისტემა

en: General
ka: ზოგადი

en: Show
ka: ჩვენება

en: Hide
ka: დამალვა

en: Memory limit
ka: მეხსიერების ლიმიტი
