Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Version
kk: Нұсқа

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: System
kk: Системасы

en: General
kk: Басты

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
