Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to parent page
kn: ಮೂಲ ಬರಹ

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Web Server
kn: ಜಾಲಪರಿಚಾರಕ

en: Database
kn: ದತ್ತಸಂಚಯ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Up
kn: ಮೇಲೆ

en: System
kn: ಗಣಕ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
