Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Version
ku: وەشان

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to parent page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی سەروو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Up
ku: سەرەوە

en: System
ku: سیسته‌م

en: General
ku: گشتی

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Hide
ku: بشارەوە

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
