Kite 9 & 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Version
lt: Versija

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Web Server
lt: Žiniatinklio serveris

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Custom
lt: Savitas

en: Up
lt: Viršun

en: System
lt: Sistema

en: General
lt: Bendras

en: Close
lt: Uždaryti

en: Show
lt: Rodyti

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: Hide
lt: Slėpti

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Memory limit
lt: Atminties limitas

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Show row weights
lt: Rodyti eilučių svorius

en: Hide row weights
lt: Slėpti eilučių svorius

en: Dismiss
lt: Atšaukti

en: Footer first
lt: Pirma poraštė

en: Footer second
lt: Antra poraštė

en: Footer third
lt: Trečia poraštė

en: Last Cron Run
lt: Paskutinis Cron darbo paleidimas

en: Drupal Version
lt: Drupal versija

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Footer fourth
lt: Ketvirta poraštė

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: General System Information
lt: Pagrindinė sistemos informacija
