Kite 9 & 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (40 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Version
lv: Versija

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Web Server
lv: Web Serveris

en: Database
lv: Datubāze

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Up
lv: Augoša

en: System
lv: Sistēma

en: General
lv: Galvenie

en: Close
lv: Aizvērt

en: Show
lv: Rādīt

en: Content Bottom
lv: Zem Satura

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Memory limit
lv: Atmiņas ierobežojums

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Footer Bottom
lv: Kājenes Apakša

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Footer Top
lv: Kājenes Augša

en: Show row weights
lv: Rādīt rindu svaru

en: Hide row weights
lv: Noslēpt rindu svaru

en: Last Cron Run
lv: Pēdējā Cron Izpilde

en: Drupal Version
lv: Drupal Versija

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: General System Information
lv: Vispārīga Sistēmas Informācija

en: Search form (narrow)
lv: Meklēšanas forma (šaura)
