Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: System
mn: Систем

en: Hide
mn: Нуух
