Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Version
nn: Versjon

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to parent page
nn: Gå til den overordna sida

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Close
nn: Lukk

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Highlighted
nn: Utheva

en: Show row weights
nn: Vis vekting av radene.
