Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Help
ps: مرسته

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: System
ps: سيستم

en: General
ps: ټوليز

en: Close
ps: تړل

en: Show
ps: ښوول

en: Hide
ps: پټول

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
