Kite 9 & 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Version
sk: Verzia

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Database
sk: Databáza

en: Custom
sk: Vlastná

en: Up
sk: Hore

en: System
sk: Systém

en: General
sk: Všeobecné

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Show
sk: Zobraziť

en: Content Top
sk: Vrchná časť obsahu

en: Content Bottom
sk: Spodná časť obsahu

en: Hide
sk: Skryť

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Show row weights
sk: Zobraziť váhy riadkov

en: Hide row weights
sk: Skryť váhy riadkov

en: Dismiss
sk: Zrušiť

en: Footer first
sk: Prvá pätička

en: Footer second
sk: Druhá pätička

en: Footer third
sk: Tretia pätička

en: Search form (narrow)
sk: Vyhľadávací formulár (úzky)
