Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: System
sl: Sistem

en: General
sl: Splošno

en: Close
sl: Zapri

en: Show
sl: Prikaži

en: Hide
sl: Skrij

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
