Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Show row weights
sr: Прикажи тежине редова

en: Site branding
sr: Лого
