Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (25 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Version
th: รุ่น

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to parent page
th: ไปหน้าแม่

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Up
th: ขึ้น

en: System
th: ระบบ

en: General
th: ทั่วไป

en: Close
th: ปิด

en: Show
th: แสดง

en: Hide
th: ซ่อน

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Show row weights
th: แสดงน้ำหนักของแถว

en: Hide row weights
th: ซ่อนน้ำหนักแถว

en: Footer first
th: ท้ายส่วนแรก

en: Footer second
th: ท้ายส่วนที่สอง

en: Footer third
th: ท้ายส่วนที่สาม

en: Primary menu
th: เมนูหลัก

en: Footer fourth
th: ท้ายส่วนที่สี่
