Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to parent page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: System
ug: سېستىما

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Close
ug: يېپىش

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Hide
ug: يوشۇرۇش

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Show row weights
ug: تىزىلىش تەرتىپىنى كۆرسىتىش

en: Dismiss
ug: يوشۇرۇش
