Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (51 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Version
uk: Версія

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to parent page
uk: Перейти на батьківську сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Help
uk: Довідка

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Web Server
uk: Веб-сервер

en: Database
uk: База даних

en: Custom
uk: Власний

en: Up
uk: Вгору

en: System
uk: Система

en: General
uk: Загальне

en: Close
uk: Закрити

en: Show
uk: Показати

en: Content Top
uk: Вміст зверху

en: Content Bottom
uk: Вміст знизу

en: Hide
uk: Приховати

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Memory limit
uk: Обмеження пам'яті

en: Sidebar Left
uk: Ліва бічна панель

en: Sidebar Right
uk: Права бічна панель

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Powered by Drupal
uk: Працює на Drupal

en: Footer Bottom
uk: Низ нижнього колонтитула

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Footer Top
uk: Верх нижнього колонтитула

en: Show row weights
uk: Показати вагу рядків

en: Hide row weights
uk: Приховати вагу рядків

en: Dismiss
uk: Сховати

en: Footer first
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Footer third
uk: Третій нижній колонтитул

en: Last Cron Run
uk: Останній запуск крону

en: Drupal Version
uk: Версія Друпал

en: Primary menu
uk: Первинне меню

en: Footer fourth
uk: Четвертий нижній колонтитул

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Book traversal links for
uk: Книжкові перехресні посилання для

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: General System Information
uk: Основні відомості про систему

en: Search form (narrow)
uk: Форма пошуку (вузька)
