Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Version
vi: Phiên bản

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to parent page
vi: Đến trang cha

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Database
vi: Cơ sở dữ liệu

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Up
vi: Lên

en: System
vi: Hệ thống

en: General
vi: Tổng quát

en: Close
vi: Đóng

en: Show
vi: Hiện

en: Hide
vi: Ẩn

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Powered by Drupal
vi: Sử dụng Drupal

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Show row weights
vi: Hiện trọng số hàng

en: Hide row weights
vi: Ẩn trọng số hàng
