Klaro Consent Management (3.0.0-rc1) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Title
af: Titel

en: weight
af: gewig

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Required
af: Verplig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: Path
af: Pad

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: Sources
af: Bronne
