Klaro Consent Management (3.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (33 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Sources
bo: ཁུངས

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Storage
bo: གསོག་འཇོག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Plural form
bo: མང་ཚིག་གི་རྣམ་པ
