Klaro Consent Management (3.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Title
eu: Izenburua

en: weight
eu: pisua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: Path
eu: Bide-izena

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: days
eu: egunak

en: OK
eu: Ados

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Domain
eu: Domeinua

en: General
eu: Orokorra

en: Close
eu: Itxi

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: Sources
eu: Iturburuak

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Info
eu: Informazioa

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: About
eu: (r)i buruz
