Klaro Consent Management (3.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (35 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Title
is: Titill

en: weight
is: þyngd

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: URL
is: vefslóð

en: Path
is: Slóð

en: Manage
is: Stjórnun

en: Text
is: Texti

en: ID
is: Kenni

en: days
is: dagar

en: OK
is: Í lagi

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: General
is: Almennt

en: Close
is: Loka

en: Attachments
is: Viðhengi

en: Sources
is: Uppsprettur

en: Website
is: Vefsíða

en: Storage
is: Geymsla

en: About
is: Um
