Klaro Consent Management (3.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (37 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Required
oc: Requesit

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: Path
oc: Camin

en: Manage
oc: Gerir

en: Text
oc: Tèxte

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: days
oc: jorns

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Advanced
oc: Avançat

en: Domain
oc: Domeni

en: Close
oc: Tampar

en: Regular expression
oc: Expression régulara

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Sources
oc: Fonts

en: Buttons
oc: Botons

en: Website
oc: Site web

en: Storage
oc: Emmagazinatge

en: About
oc: A prepaus

en: Singular form
oc: Formation del singulier

en: Plural form
oc: Formation del plural
