Klaro Consent Management (3.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (36 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Title
ro: Titlu

en: weight
ro: greutate

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Required
ro: Necesar

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Path
ro: Cale

en: Manage
ro: Administrați

en: days
ro: zile

en: Advanced
ro: Avansat

en: Domain
ro: Domeniu

en: Close
ro: Închideți

en: Regular expression
ro: Expresie regulată

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: Sources
ro: Surse

en: Buttons
ro: Butoane

en: Info
ro: Informație

en: Storage
ro: Depozitare

en: About
ro: Despre

en: Learn more
ro: Află mai multe

en: Singular form
ro: Formă de singular

en: Plural form
ro: Formă de plural
