Klaro Consent Management (3.0.0-rc1) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Required
sq: Kërkohet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: Sources
sq: Burimet

en: About
sq: Informacione
