Klaro Cookie & Consent Management (3.0.0-rc1) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања

en: Manage
sr: Управљај

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: Sources
sr: Извори
