Klaro Consent Management (3.0.0-rc1) - en to ug translation catalogue (25 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Title
ug: تىما

en: weight
ug: چوڭلۇقى

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Add
ug: قوشۇش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Text
ug: تېكىست

en: OK
ug: جەزملەش

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Close
ug: يېپىش

en: Sources
ug: مەنبەلەر

en: Website
ug: تور بەت

en: About
ug: ھەققىدە
