Klaro Cookie & Consent Management (3.0.0-rc16) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Title
af: Titel

en: weight
af: gewig

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Required
af: Verplig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Path
af: Pad
