Klaro Consent Management (3.0.0-rc2) - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Title
fi: Otsikko

en: weight
fi: paino

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Required
fi: Pakollinen

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Path
fi: Polku

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: Text
fi: Teksti

en: days
fi: päivät

en: Always
fi: Aina

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Close
fi: Sulje

en: Regular expression
fi: Säännöllinen lauseke

en: Attachments
fi: Liitteet

en: Sources
fi: Lähteet

en: Accept
fi: Hyväksy

en: Buttons
fi: Painikkeet

en: Info
fi: Tieto

en: Storage
fi: Tallennus

en: About
fi: Tietoja

en: Decline
fi: Hylkää

en: Additional CSS classes
fi: CSS lisäluokat

en: Singular form
fi: Yksikkömuoto

en: Plural form
fi: Monikkomuoto

en: Cookie name
fi: Evästeen nimi

en: Accept all
fi: Hyväksy kaikki
