Klaro Consent Management (3.0.0-rc2) - en to uk translation catalogue (60 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Title
uk: Заголовок

en: weight
uk: вага

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Text Settings
uk: Параметри тексту

en: Add
uk: Додати

en: URL
uk: URL-адреса

en: Path
uk: Шлях

en: Element ID
uk: ID елементу

en: Manage
uk: Керування

en: Text
uk: Текст

en: days
uk: дні(в)

en: Always
uk: Завжди

en: OK
uk: Гаразд

en: Advanced
uk: Розширені

en: Domain
uk: Домен

en: General
uk: Загальне

en: Security
uk: Безпека

en: Close
uk: Закрити

en: Purpose
uk: Мета

en: Regular expression
uk: Регулярний вираз

en: Attachments
uk: Вкладення

en: Sources
uk: Джерела

en: Accept
uk: Прийняти

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Info
uk: Інформація

en: Customize
uk: Налаштувати

en: Website
uk: Веб-сайт

en: Texts
uk: Тексти

en: Storage
uk: Сховище

en: About
uk: Про модуль

en: Decline
uk: Відхилити

en: Analytics
uk: Аналітика

en: Cookie
uk: Куки

en: Styling
uk: Стиль відображення

en: Storage type
uk: Способи зберігання

en: Apps
uk: Програми

en: Privacy Policy
uk: Політика приватності

en: Cookies
uk: Куки

en: Learn more
uk: Дізнатися більше

en: Singular form
uk: Форма однини

en: Plural form
uk: Форма множини

en: App
uk: Програма

en: Powered by
uk: Побудовано на

en: Library settings
uk: Налаштування бібліотеки
