Klaro Consent Management (3.0.0-rc3) - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Required
bs: Obavezno

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Path
bs: Putanja

en: Text
bs: Tekst

en: Storage
bs: Pohrana
