Klaro Consent Management (3.0.0-rc3) - en to el translation catalogue (38 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Title
el: Τίτλος

en: weight
el: βάρος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Path
el: Διαδρομή

en: Manage
el: Διαχείριση

en: Text
el: Κείμενο

en: days
el: ημέρες

en: Always
el: Πάντα

en: OK
el: ΟΚ

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: General
el: Γενικά

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Regular expression
el: Κανονική έκφραση

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: Sources
el: Πηγές

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Website
el: Ιστοσελίδα

en: About
el: Περί

en: Additional CSS classes
el: Επιπρόσθετες κλάσεις CSS
