Klaro Consent Management (3.0.0-rc3) - en to ku translation catalogue (29 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Title
ku: ناونیشان

en: weight
ku: کێش

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Required
ku: پێویستە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Text
ku: دەق

en: OK
ku: باشە

en: Domain
ku: دۆمەین

en: General
ku: گشتی

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: Sources
ku: سەرچاوەکان

en: Info
ku: زانیاری

en: About
ku: دەربارە
