Klaro Cookie & Consent Management (3.0.0-rc3) - en to ne translation catalogue (29 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Title
ne: शीर्षक

en: weight
ne: वजन

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: URL
ne: यूआरएल

en: Path
ne: मार्ग

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: OK
ne: ठिक छ

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Sources
ne: स्रोत

en: Info
ne: जानकारी

en: About
ne: बारेमा
