Klaro Consent Management (3.0.0-rc3) - en to fa translation catalogue (36 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: تدوین

en: Weight
fa: وزن

en: Required
fa: اجباری

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: URL
fa: نشانی

en: Path
fa: مسیر

en: Manage
fa: مدیریت

en: Text
fa: متن

en: ID
fa: هویت

en: Always
fa: همیشه

en: OK
fa: موافقت

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Domain
fa: دامنه

en: General
fa: عمومی

en: Close
fa: بستن

en: Regular expression
fa: عبارت منظم

en: Sources
fa: منابع

en: Accept
fa: قبول

en: Info
fa: اطلاعات

en: About
fa: درباره

en: Google Analytics
fa: تحلیل‌گر گوگل
