Klaro Consent Management (3.0.0-rc4) - en to be translation catalogue (34 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Title
be: Загаловак

en: weight
be: вага

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Required
be: Абавязкова

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: URL
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: Manage
be: Кіраваць

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: days
be: дні(дзён)

en: Always
be: Заўжды

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Domain
be: Дамен

en: General
be: Агульны

en: Attachments
be: Дадаткі

en: Sources
be: Крыніцы

en: Info
be: Інфармацыя

en: About
be: Аб
