Klaro Consent Management (3.0.0-rc4) - en to cy translation catalogue (27 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Path
cy: Llwybr

en: Text
cy: Testun

en: Advanced
cy: Uwch

en: General
cy: Cyffredinol

en: Close
cy: Yn agos

en: Attachments
cy: Atodiadau

en: Sources
cy: Ffynonellau

en: Storage
cy: Storfa

en: Google Analytics
cy: Dadansoddiad Gwgl
