Klaro Cookie & Consent Management (3.0.0-rc4) - en to he translation catalogue (47 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Title
he: כותרת

en: weight
he: גובה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Required
he: נדרש

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Manage
he: ניהול

en: Text
he: טקסט

en: days
he: ימים

en: Advanced
he: מתקדם

en: Domain
he: דומיין

en: General
he: כללי

en: Security
he: אבטחה

en: Close
he: סגירה

en: Regular expression
he: ביטוי רגולרי

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Sources
he: מקורות

en: Buttons
he: כפתורים

en: Info
he: מידע

en: Customize
he: התאם אישית

en: Storage
he: אחסון

en: About
he: אודות

en: Decline
he: דחייה

en: Privacy Policy
he: מדיניות פרטיות

en: Singular form
he: צורת יחיד

en: Plural form
he: צורת רבים

en: Powered by
he: מונע באמצעות

en: privacy policy
he: מדיניות פרטיות

en: Privacy policy
he: מדיניות פרטיות

en: Privacy policy text
he: כיתוב למדיניות פרטיות

en: Privacy policy url
he: כתובת URL למדיניות הפרטיות
