Klaro Consent Management (3.0.0-rc4) - en to lv translation catalogue (38 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Title
lv: Nosaukums

en: weight
lv: svars

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Required
lv: Obligāts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Path
lv: Ceļš

en: Element ID
lv: Elementa ID

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Text
lv: Teksts

en: days
lv: dienas

en: Always
lv: Vienmēr

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Domain
lv: Domēns

en: General
lv: Galvenie

en: Security
lv: Drošība

en: Close
lv: Aizvērt

en: Regular expression
lv: Regulārā izteiksme

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Sources
lv: Avoti

en: Customize
lv: Pielāgot

en: About
lv: Par

en: Singular form
lv: Vienstkaitļa forma

en: Plural form
lv: Daudzskaitļa forma
