Klaro Consent Management (3.0.0-rc4) - en to ps translation catalogue (26 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Required
ps: غوښتى

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: URL
ps: پته (URL)

en: Path
ps: يونلور

en: Manage
ps: سمبالونه

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: OK
ps: سمه ده

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: General
ps: ټوليز

en: Close
ps: تړل

en: Buttons
ps: تڼیګانې

en: Info
ps: مالومات

en: About
ps: په اړه
