Klaro Consent Management (3.0.0-rc4) - en to sk translation catalogue (42 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Title
sk: Názov

en: weight
sk: váha

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Required
sk: Povinné

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Path
sk: Cesta

en: Manage
sk: Spravovať

en: days
sk: dni

en: Always
sk: Vždy

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Domain
sk: Doména

en: General
sk: Všeobecné

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Purpose
sk: Účel

en: Regular expression
sk: Regulárny výraz

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Sources
sk: Zdroje

en: Website
sk: Webová lokalita

en: Storage
sk: Ukladanie

en: About
sk: Informácie o

en: Decline
sk: Odmietnuť

en: Styling
sk: Štýlovanie

en: Additional CSS classes
sk: Ďalšie CSS triedy

en: Learn more
sk: Zistiť viac

en: Accept all
sk: Prijať všetko

en: Privacy policy
sk: Ochrana osobných údajov
