Klaro Consent Management (3.0.0-rc4) - en to sv translation catalogue (47 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Title
sv: Titel

en: weight
sv: vikt

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: Path
sv: Sökväg

en: Manage
sv: Hantera

en: days
sv: dagar

en: Always
sv: Alltid

en: Advanced
sv: Utökad

en: Domain
sv: Domän

en: General
sv: Allmän

en: Security
sv: Säkerhet

en: Close
sv: Stäng

en: Purpose
sv: Syfte

en: Regular expression
sv: Reguljärt uttryck

en: Attachments
sv: Bilagor

en: Sources
sv: Källor

en: Accept
sv: Accepterar

en: Buttons
sv: Knappar

en: Info
sv: Information

en: Customize
sv: Anpassa

en: Website
sv: Webbplats

en: Storage
sv: Lagring

en: About
sv: Om

en: Decline
sv: Avslå

en: Additional CSS classes
sv: Ytterligare CSS-klasser

en: Privacy Policy
sv: Integritetspolicy

en: Singular form
sv: Singularform

en: Plural form
sv: Pluralform

en: Cookie name
sv: Namn för cookie

en: Powered by
sv: Drivs av

en: Privacy policy
sv: Integritetspolicy
