Klaro Consent Management (3.0.0-rc5) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Text
br: Testenn

en: About
br: Diwar-benn
