Klaro Consent Management (3.0.0-rc5) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Title
ca: Títol

en: weight
ca: amplada

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Required
ca: Necessari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Path
ca: Camí

en: Element ID
ca: ID de l'element

en: Manage
ca: Gestiona

en: days
ca: dies

en: Always
ca: Sempre

en: Advanced
ca: Avançat

en: Domain
ca: Domini

en: Security
ca: Seguretat

en: Close
ca: Tanca

en: Purpose
ca: Propòsit

en: Regular expression
ca: Expressió regular

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Sources
ca: Fonts

en: Accept
ca: Accepta

en: Buttons
ca: Botons

en: Customize
ca: Personalitza

en: Website
ca: Lloc web

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: About
ca: Detalls

en: Styling
ca: Estil

en: Additional CSS classes
ca: Classes CSS addicionals

en: Singular form
ca: Forma singular

en: Plural form
ca: Forma plural

en: Powered by
ca: Funciona amb
