Klaro Consent Management (3.0.0-rc5) - en to cs translation catalogue (40 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Required
cs: Povinné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: Path
cs: Cesta

en: Manage
cs: Správa

en: days
cs: dny

en: Always
cs: Vždy

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Domain
cs: Doména

en: General
cs: Obecné

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Close
cs: Zavřít

en: Regular expression
cs: Regulární výraz

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Sources
cs: Zdroje

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Website
cs: Webová stránka

en: Storage
cs: Ukládání

en: About
cs: Popis

en: Styling
cs: Stylování

en: Singular form
cs: Tvar jednotného čísla

en: Plural form
cs: Tvar množného čísla

en: Accept all
cs: Přijmout vše

en: Privacy policy
cs: Zásady ochrany osobních údajů
