Klaro Consent Management (3.0.0-rc5) - en to fil translation catalogue (19 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: weight
fil: bigat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag

en: Path
fil: Landas

en: Sources
fil: Mga pinagmulan
