Klaro Consent Management (3.0.0-rc5) - en to kk translation catalogue (24 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Title
kk: Атауы

en: weight
kk: салмақ

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Required
kk: Қажетті

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Path
kk: Жол

en: Text
kk: Текст

en: General
kk: Басты

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: Sources
kk: Ақпарат көздері
