Klaro Cookie & Consent Management (3.0.0-rc5) - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Title
lt: Pavadinimas

en: weight
lt: svoris

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Path
lt: Kelias

en: Manage
lt: Valdyti

en: Text
lt: Tekstas

en: days
lt: dienos

en: Always
lt: Visada

en: OK
lt: Gerai

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Domain
lt: Domenas

en: General
lt: Bendras

en: Security
lt: Saugumas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Regular expression
lt: Reguliari išraiška

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Sources
lt: Šaltinis

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Info
lt: Informacija

en: Customize
lt: Tinkinti

en: Storage
lt: Saugykla

en: About
lt: Apie

en: Learn more
lt: Sužinoti daugiau
