Klaro Cookie & Consent Management (3.0.0-rc5) - en to nl translation catalogue (52 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Title
nl: Titel

en: weight
nl: gewicht

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Required
nl: Verplicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Path
nl: Pad

en: Manage
nl: Beheren

en: Text
nl: Tekst

en: days
nl: dagen

en: Always
nl: Altijd

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Domain
nl: Domein

en: General
nl: Algemeen

en: Security
nl: Beveiliging

en: Close
nl: Sluiten

en: Purpose
nl: Doel

en: Regular expression
nl: Reguliere expressie

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Sources
nl: Bronnen

en: Accept
nl: Accepteren

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Customize
nl: Aanpassen

en: Texts
nl: Teksten

en: Storage
nl: Opslag

en: Advertising
nl: Adverteren

en: About
nl: Over

en: Decline
nl: Afwijzen

en: Cookie domain
nl: Cookiedomein

en: Styling
nl: Stijl

en: Storage type
nl: Opslagtype

en: Learn more
nl: Meer te weten komen

en: Singular form
nl: Enkelvoud

en: Plural form
nl: Meervoud

en: Storage method
nl: Opslagmethode

en: Cookie name
nl: Cookienaam

en: Accept all
nl: Alles accepteren

en: Library settings
nl: Bibliotheekinstellingen

en: Privacy policy
nl: Privacybeleid

en: Local storage
nl: Lokale opslag
